Аналітика

жов 5, 2021 Золото на зростаючому доларі тримається сильно, продовжуючи консолідуватися в районі $ 1750. за тройську унцію. Спостерігається його класичне контрциклічну поведінку - на провалах американських фондових індексів воно намагається посилитися, проте зростання прибутковості не дає йому розвинути висхідний тренд.

вер 28, 2021 З одного боку, зростання доларової прибутковості і деяке зростання апетиту до ризику після засідання ФРС для нього - негативний фактор. З іншого боку, китайські ризики підтримують золото як захисний актив. У короткостроковій перспективі підтримкою виступає рівень $ 1740, опором - $ 1780.

вер 21, 2021 Золото відпрацювало рівень $ 1750. за тройську унцію, зазначений як мета корекції після пробою вниз $ 1800 в огляді минулого тижня.

вер 14, 2021 Дорогоцінні метали не втрималися на досягнутих на початку місяця локальних максимумах, і пішли в корекцію разом з доларом. Рівень $ 1800 за унцію золота знову пробитий вниз, однак подальшого розвитку корекція поки не отримала. Золото консолідується під цим рівнем, більш волатильним і менш ліквідне срібло розвинуло спадну динаміку, впавши до сильної підтримки $ 23.5.

вер 8, 2021 Дорогоцінні метали виявилися явними бенефіціарами вийшла в п'ятницю статистики. Спрацювала проста логіка: якщо в економіці все погано, і гроші будуть друкувати далі, то це однозначно добре для дорогоцінних металів. Якщо в економіці все погано, але через високу інфляцію гроші не будуть друкувати далі тими ж темпами, що зараз, то це однозначно погано для переоцінених фондових ринків, а для дорогоцінних металів, як захисних активів, не так вже й погано.