Справжність монет

Гарантія автентичності монет:

Питання автентичності дорогоцінних монет - дуже поширена тема серед інвесторів і нумізматів. Будь-яка монета має певну вагу, товщину і діаметр. І ці незмінні параметри вказуються в каталогах. Підробити ці параметри, не змінивши склад монети неможливо. Тому для визначення автентичності монети досить ваг, електронного штангенциркуля і каталогу, де є еталонні (зазначені в каталозі) параметри монет.

Всі три параметра (вага, діаметр і товщина) монети повинні відповідати еталонним значенням одночасно. Якщо, маючи правильну вагу, у монети більший діаметр або товщина - перед Вами підробка з більш дешевого металу. Аналогічно, якщо при правильному діаметрі і товщині монета важить менше еталонного значення.

У зв'язку з цим, підробляти інвестиційні монети з більш дешевих металів просто-напросто не вигідно, так будь-яке відхилення від норми буде легко виявлено. Відповідно підробки інвестиційних монет практично не зустрічаються.

Крім цього, кожна монета перевіряється на відповідність параметрам заводу-виготовлювача, зазначеним в Стандартному каталозі монет світу, «Catalog Krause» - монети зважують з точністю до 0.1 грама, проводиться вимір товщини і діаметра.